|   On-line: 21

Strongmani dali show w Chynowie
Spacer Mleczarza, Przerzucanie Opon, Przeciąganie Ciągnika czy Waga Płaczu to tylko wybrane z konkurencji, z którymi musieli zmierzyć uczestnicy VI Amatorskich Zawodów Strongman o Puchar Wójta Gminy Chynów.
Data: 2023-06-15 09:56:48 | Kategoria: Inne / Sporty siłowe
Olimpijski medal Justyny Kozdryk!
Justyna Kozdryk zdobyła brązowy medal podczas Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio. Nasza reprezentantka wystąpiła w kategorii 45 kg w podnoszeniu ciężarów
Data: 2021-08-26 21:21:19 | Kategoria: Inne / Sporty siłowe
Justyna Kozdryk z kolejnym międzynarodowym trofeum
Tym razem w Manchesterze, podczas zawodów Pucharu świata w podnoszeniu ciężarów, Justyna Kozdryk zaznaczyła swoje nieprzeciętne, sportowe umiejętności. W swojej kategorii wagowej zdobyła srebrny medal
Data: 2021-03-26 12:26:43 | Kategoria: Inne / Sporty siłowe
Nowe rekordy Polski Justyny Kozdryk
Justyna Kozdryk wygrała kolejne zawody w podnoszeniu ciężarów oraz wycisnęła sztangę o ciężarze 125 kg, co jest jednocześnie nowym rekordem Polski. Podczas zawodów Justyna występuje również w roli sędziego i trenera młodych zawodników.
Data: 2020-10-26 09:34:09 | Kategoria: Inne / Sporty siłowe
Justyna Kozdryk z nowym reokrdem Europy!!!
To, że Justyna Kozdryk zdobędzie kolejne europejskie trofeum podczas EPF Classic Open Bench Press Championship 2019 chyba nikt nie miał wątpliwości. Okrasiła go jednak nowym rekordem Starego Kontynentu.
Data: 2019-08-10 19:54:39 | Kategoria: Inne / Sporty siłowe
Zawody siłowe amatorów - Chynów zaprasza
Już po raz czwarty w ramach Dni Chynowa odbędą się Amatorskie Zawody Siłowe. W tym roku rywalizacja zaplanowana została na 16 czerwca
Data: 2019-05-27 16:10:50 | Kategoria: Inne / Sporty siłowe
Radomscy wojownicy skutecznie stawili czoła reszcie świata!
Gala MMA, Thunderstrike Fight League pod hasłem Radom - Reszta Świata, elektryzowała lokalną publiczność od dawna. Fani sztuk walki zobaczyli w akcji aż 22 wojowników, a co ciekawe, większość konfrontacji wygrali radomianie!
Data: 2019-03-09 22:57:58 | Kategoria: Inne / Sporty siłowe
Dubajska medalowa zdobycz Justyny Kozdryk
Justyna Kozdryk jest chlubą nie tylko naszego regionu ale i kraju. Jej ciężka praca została nagrodzona po raz kolejny, tym razem w Dubaju podczas X Mistrzostw Świata!
Data: 2019-02-10 13:44:53 | Kategoria: Inne / Sporty siłowe
Justyna Kozdryk ramię w ramię z Maciejem Lepiato i Marcinem Gortatem
Koszykarz Marcin Gortat, mistrz Maciej Lepiato czy zdobywczyni Pucharu Świata Oktawia Nowacka zostali ambasadorami rozpoczynającego się Europejskiego Tygodnia Sportu. W tym zacnym gronie znalazła się także Justyna Kozdryk.
Data: 2018-09-23 07:27:39 | Kategoria: Inne / Sporty siłowe
Tytuł mistrzyni i rekord świata Justyny Kozdryk!
Podczas gdy sportowe środowisko w naszym kraju emocjonuje się kolejnymi sukcesami lekkoatletów na Mistrzostwach Europy w Berlinie, tytuł mistrzyni Starego Kontynentu we Francji wywalczyła Justyna Kozdryk. Co więcej, pobiła rekord świata w wyciskaniu sztangi leżąc!
Data: 2018-08-12 10:21:44 | Kategoria: Inne / Sporty siłowe

następna >>

Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Blamaż Radomiaka w Kielcach w meczu z Koroną 19-04-2024

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (19-21 kwietnia) 19-04-2024

Nowa miotła w Polonii Iłża 18-04-2024

Siatkarka Radomki nie zagra już w TauronLidze 18-04-2024

Ruta w finale Iame Series Italy we Włoszech 18-04-2024

Martyna Kotwiła powołana na mistrzostwa świata. Powalczy o wyjazd na Olimpiadę! 18-04-2024